Kovový ventil z nerezové oceli kovově upravovaný: spolehlivá prevence zpětného toku

Úvod produktu
Engineered for harsh industrial applications, the stainless steel metal-seated wafer check valve employs hard sealing technology to prevent backflow with unmatched reliability. The tilting disc opens under forward flow and closes rapidly via spring force and reverse pressure, eliminating backflow risks. The mirror-finished CF8 body minimizes media residue and scaling, meeting hygiene standards for Farmaceutické a potravinářské potrubí . s galvanizovanými, 2Cr13 nebo stonky z nerezové oceli se přizpůsobuje mořské vodě, slabým kyselinám nebo parním prostředím . Široce používané v olejové rafinaci a čištění odpadních vod a čištění odpadních vod a na úpravu odpadních vod a je to, že je to v olejových kotrech a je nízká plova a nízká živá nákladů a nízká živá nákladů a nízká živá nákladů a nízká plova a nízká plocha a nízké plodiny a nízké nákladů a odtok a odstupňová voda, a to, že je to v olejové rafinaci a odstupňové náklady a je možné provést. Systems .
Funkce produktu
Kovový ventil oplatky z nerezové oceli je vybaven litým tělem z nerezové oceli CF8/CF8M s přesnostmi leštěnými povrchy, které nabízejí nadřazenou odolnost proti korozi pro tlak PN16 a do 400 stupňů . Tvrdý těsnicí rozhraní a mírný korun, olej, olej, olej, olej, olej, olej, olej, olej, olej, olej, olej, olej, olej, olej, olej, olej, olej, olej, olej, olej. Mezi kapaliny obsahující částice . Mezi možnosti kmene patří galvanizovaná ocel, nerezová ocel 2CR13 nebo 304 z nerezové oceli, zvyšující se ohybová odolnost o 25% pro vlhké nebo chemické prostředí . jeho tloušťka s redukcí podle ISO 5211 v souladu s izo 5211 v souladu s iso 5211 v souladu s iso 5211. Valves .

Výhody produktu
Bublinové těsnění
Kalená kovová sedadla odolávají erozi částic a opotřebení vysoké teploty, zdvojnásobení životnosti ve srovnání s ventily s měkkým usazeným .
01
Obrana koroze
Tělesné a multimateriální stonky CF8 odolávají kyselinám, alkalisům a chloridem, ideální pro odsolování mořské vody a chemické procesy .
02
Dopad na nízký vodní kladivo
Rychlé uzavření asistované na jaře minimalizuje zabouchnutí kotouče, chrání čerpadla a potrubí před tlakovými přepětími .
03
Instalace úspory prostoru
Konstrukce oplatky eliminuje požadavky na šroubu, zatímco modulární sestava disku umožňuje údržbu in-line .
04
Energetická účinnost
CFD-optimalizované průtokové kanály snižují ztrátu tlaku o 18%, což zvyšuje účinnost systému .
05

|
Nominální průměr dn |
Velikost (mm) |
Hmotnost (kg) |
||||||
|
D |
D1 |
D2 |
L |
R |
t |
|||
|
mm |
palec |
Dh77x -10/16 |
||||||
|
50 |
2" |
107 |
65 |
43.3 |
43 |
28.8 |
19 |
1.5 |
|
65 |
2.5" |
127 |
80 |
60.2 |
46 |
36.1 |
20 |
2.4 |
|
80 |
3" |
142 |
94 |
66.4 |
64 |
43.4 |
27 |
3.6 |
|
100 |
4" |
162 |
117 |
90.8 |
64 |
52.8 |
28 |
5.7 |
|
125 |
5" |
192 |
145 |
116.9 |
70 |
65.7 |
30 |
7.3 |
|
150 |
6" |
218 |
170 |
144.6 |
76 |
78.6 |
31 |
9.0 |
|
200 |
8" |
273 |
224 |
198.2 |
89 |
104.4 |
33 |
17 |
|
250 |
10" |
328 |
265 |
233.7 |
114 |
127 |
35 |
26 |
|
300 |
12" |
378 |
310 |
283.9 |
114 |
148.3 |
43 |
42 |
|
350 |
14" |
438 |
360 |
332.9 |
127 |
172.4 |
45 |
55 |
|
400 |
16" |
489 |
410 |
381.0 |
140 |
197.4 |
52 |
75 |
|
450 |
18" |
539/555 |
450 |
419.9 |
152 |
217.8 |
58 |
101/107 |
|
500 |
20" |
594 |
505 |
467.8 |
152 |
241 |
58 |
111 |
|
600 |
24" |
690 |
624 |
572.6 |
178 |
295.4 |
73 |
172 |
|
700 |
28" |
800 |
720 |
680 |
229 |
354 |
98 |
219 |
Technické parametry
|
Velikost |
Dn 32- dn600 |
Dn 650- dn2000 |
|
Pracovní tlak |
16bar |
10bar |
|
Shell |
24bar |
15bar |
|
Pečeť |
18 bar |
11bar |
|
Provozní teplota |
-45 stupeň ~ +150 stupeň |
|
|
Provozní prostředí |
Odsolovací rostliny pro zpracování předřadníku a plátu chemického zpracování |
|
|
Metoda jízdy |
Elektrická pneumatika ruční páky |
|
Výkonné standardy
|
Standard návrhu |
EN 593, MSS SP67, API 609, BS 5155 |
|
Inspekce a test |
API 598, ISO 5208, EN 12266 |
|
Koncový standard |
ANSI B16.1 Cl . 125 lb & b16.5 cl . 150 lb |
|
Jako 2129 tabulka D&E |
|
|
BS 10 Tabulka D&E |
|
|
DIN 2501 (PN6, PN10, PN16) |
|
|
EN 1092 (PN6, PN10, PN16) |
|
|
ISO 2531 (PN6, PN10, PN16), 7005 (PN6, PN10, PN16) |
|
|
KS B / JIS B 1511 /2210 (5K a 10K) |
|
|
MSS SP44 Cl . 150 lb |
|
|
Awwa C207 |
|
|
SABS 1123 Tabulka 1000/3 a tabulka 1600/3 |
|
|
Tváří v tvář |
ISO 5752, EN 558, MSS SP67, API 609, DIN 3202 |
|
Nejlepší příruba |
ISO 5211 |












Populární Tagy: Kontrolní ventil z nerezové oceli, Check ventil z nerezové oceli z nerezové oceli
